5. jarní skupinové dny – konference skupinové psychoanalytické psychoterapie

Jak zažít skupinu

5. jarní skupinové dny – aktuální informace

Termín: jaro 2021
Téma: Skupina a sen
Místo: Marianeum, Máchova 7, Praha 2

Práce se sny ve skupině. Jak pracovat se sny ve skupině.
. Jak se skupina promítá do snů a sny do skupiny. Může skupina snít?

Více informací

Milé kolegyně, milí kolegové,
rádi bychom vás informovali o novém vývoji našich úvah o konání Jarních skupinových dní 2020.
Vzhledem k okolnostem pandemie se bohužel možnost uspořádat konferenci v letošním roce jeví jako nepravděpodobná.  Ačkoli se v tuto chvíli zdá, že v naší zemi se situace vyvíjí zatím slibně, nebude zatím možné, aby osobně dorazila zahraniční přednášející z Izraele.
Nechceme v současné nejisté situaci nadále prodlužovat pocity nejistoty ohledně JSD. Z těchto důvodu jsme se rozhodli přesunout celou akci na jaro příštího roku, s největší pravděpodobností na druhou půlku května. Jakmile budeme mít k dispozici přesný termín, budeme vás informovat.
Budeme rádi, když s námi v této nepříjemné situaci trpělivě vydržíte. Pokud však nemůžete nebo nechcete s účastí na JSD čekat do příštího jara, konferenční poplatek vám vrátíme.
Ačkoliv jsme se nemohli letos v dubnu sejít osobně, nabízíme účastníkům všech ročníků JSD možnost účastnit se velké skupiny (large group) on-line, pod vedením Mgr. Heleny Klímové a PhDr. Luďka Vrby, a to 14. 5. 2020 od 19:00 do 20:30 hodin. Skupina není nijak zpoplatněna. Rádi bychom využili moderních technologií a dopřáli si sobě i vám zažít skupinu alespoň online 😊
Zde najdete jak informace o large group obecně, tak i obecné informace o online LG a jejích specifických pravidlech a doporučeních a pozvánku k připojení na large group přes zoom a technické informace.

Se srdečným pozdravem za celý tým JSD,
Mgr. Daniela Saifrtová a Mgr. Denisa Schücková