Proměňující funkce snu a denního snění. Psychoanalytický výklad snů VII.

Proměňující funkce snu a denního snění. Psychoanalytický výklad snů VII.

Seminář přes ZOOM:
25.6. 2021 v 17-18.30

Rádi bychom Vás pozvali na šesté setkání ze série on-line seminářů věnovaných snům a snění. Seminář je určen všem, koho sny osobně zajímají a stáli by o to, rozšířit všímavost vůči snům a čerpat z nich inspiraci, sílu nebo rovnováhu. Záměrem semináře je povzbudit odvahu a zvídavost jeho účastníků zabývat se svými sny z více hledisek a v rozhovoru s druhými zkoumat jejich různé vrstvy a významy. Předchozí psychologické nebo psychoterapeutické vzdělání není podmínkou účasti na semináři.

On-line semináře mohou navštívit jak psychoterapeuti nebo profesionálové v průběhu svého výcviku, tak studenti, zástupci pomáhajících profesí nebo kdokoliv, koho sny zajímají osobně a čerpá z nich inspiraci, sílu nebo rovnováhu. Psychologické nebo psychoterapeutické vzdělání není podmínkou účasti na semináři.

Cena online semináře: 300 Kč

Přihlášky: Pro snadnou identifikaci, napište prosím své skutečné jméno, nikoliv přezdívku, vaši e-mailovou adresu na e-mail chvami()seznam.cz. Pak obdržíte fakturu. Po zaplacení vám pošleme link na ZOOM. Prosím, pošlete nám potvrzení, že jste link obdrželi.
Velmi děkujeme, předejdeme tak všem případným nejasnostem a nedorozuměním na začátku semináře. Odkaz na Zoomový seminář a heslo zašleme těm zájemcům, kteří uhradí částku 300,- Kč. Nesdílejte, prosím, odkaz s dalšími případnými zájemci, ale místo toho jim pošlete tuto emailovou informaci o semináři. Tím, že poskytnete přístup někomu neplatícímu, můžete zabránit v přístupu platícím zájemcům.

Na setkání se těší
Slavoj Titl a David Holub

MUDr. David Holub je psychoanalytik, psychiatr, párový terapeut (ČSPAP, ČPS-IPA, RCPsych). Spoluzakladatel a dlouholetý odpovědný redaktor Revue pro psychoanalytickou psychoterapii a psychoanalýzu. Vyučuje lékařskou psychologii na 1. lékařské fakultě UK v Praze a psychoanalýzu na Fakultě sociálních studií MU v Brně. Zabývá se klinickými tématy psychoanalýzy, výzkumem subjektivity a nevědomou komunikací mezi pacientem a lékařem. Působí v soukromé praxi v Praze 3, na Psychosomatické klinice v Praze 6 a ve Velké Británii.

PhDr. Slavoj Titl pracuje v soukromé praxi jako individuální a párový psychoanalytik. Je spoluzakladatelem IPPART – Institutu psychoanalytické párové a rodinné terapie. Je tréninkovým terapeutem České spol. pro psychoanalytickou psychoterapii a členem České psychoanalytické společnosti. Publikoval knihu Psychoanalytická párová terapie (Portál 2014).  Pravidelně přispívá do časopisu Revue pro psychoanalytickou psychoterapii a psychoanalýzu.