Omluva za zpoždění s vydáváním Revue

Omluva za zpoždění s vydáváním Revue

Vážení a milí členové ČSPAP,

obracíme se na vás s omluvou za současné zpoždění ve vydávání nových čísel našeho časopisu Revue pro psychoanalytickou psychoterapii a psychoanalýzu, kterého jste v rámci svých členských příspěvků předplatiteli. Zřejmě jste zaznamenali, že posledním vydaným číslem je momentálně 2019/1 s názvem „Neobvyklé páry v terapii“. A vy už jste přitom zaplatili členské příspěvky i za rok 2020 a možná se ptáte, jak to s předplacenými čísly Revue vypadá?

Prosím vězte, že současné zpoždění zapříčinila souhra mnoha nejrůznějších nepříznivých vlivů a že nám je líto, pokud jsme tím zklamali vaši důvěru. Především ale vězte, že máme velkou snahu ročníky, které Vám dlužíme, vydat co možná nejdříve a budeme se i nadále snažit pokračovat ve vydávání nových čísel dvakrát ročně, jak je u Revue zvykem.

Odhadujeme, že koncem letošního února se můžete těšit na slíbené číslo 2019/2, věnované tématu „Zrození člověka“ aneb nesnázím raného věku, kterými vás provedou editoři Marie Kopřivová, Ivana Růžičková a Michael Šebek s dalšími přizvanými autory.

Za rok 2020 připravujeme spolu s editory Hankou Drábkovou a Jiřím Jakubů jedno obsáhlé dvojčíslo s pracovním názvem „Intersubjektivita“. Rádi bychom, abyste se do něj mohli začíst už koncem léta 2021.

Dalšími připravovanými tématy budou pak za rok 2021 „Bezpečí ve skupině“ a „Rané stavy mysli v klinické praxi“.

Pokud byste si chtěli čekání na nová čísla ukrátit četbou starších ročníků, podívejte se na https://cspap.cz/revue/archiv/, kde najdete obsahy dostupných čísel a jejich ceník. V následujících dnech bude také nově k objednání dlouho očekávaný dotisk 2015/2 „Přenos, protipřenos a odehrávání“.

Děkujeme za Vaši trpělivost, které si vážíme, a přejeme vám vše dobré do začínajícího nového roku.

Za redakci Revue
Mgr. Tereza Koronthály, výkonná a technická redaktorka
PhDr. Hana Drábková a PhDr. Jiří Jakubů, PhD., odpovědní redaktoři

Za ČSPAP
Mgr. Lucie Lucká, koordinátorka